WooCommerce - Extensions - WooCommerce Bookings - en to da_DK translation catalogue (114 entries)

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
da_DK: Userialiseringshændelser af denne klasse er forbudt.

en: Cloning is forbidden.
da_DK: Kloning er forbudt.

en: Docs
da_DK: Dokumentation

en: Cancel
da_DK: Kündigen

en: Price
da_DK: Pris

en: Quantity
da_DK: Antal

en: Year
da_DK: År

en: F j, Y
da_DK: j. F Y

en: Complete
da_DK: Gennemført

en: Cancelled
da_DK: Annulleret

en: Paid
da_DK: Betalt

en: Confirmed
da_DK: Bekræftet

en: Time Zone
da_DK: Tidszone

en: Multipart
da_DK: Begge dele

en: Plain text
da_DK: Almindelig tekst

en: Choose which format of email to send.
da_DK: Vælg den type e-mail, du vil sende.

en: Email type
da_DK: E-mail type

en: Recipient(s)
da_DK: Modtager(e)

en: Enable this email notification
da_DK: Aktiver denne e-mailnotifikation

en: Enable/Disable
da_DK: Aktivér/Deaktivér

en: Free
da_DK: Gratis

en: Invalid product.
da_DK: Ugyldig vare.

en: Product
da_DK: Produkt

en: Invalid data store.
da_DK: Ugyldigt datalager.

en: Timezone
da_DK: Tidszone

note: translators: 1: count, 2: count
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
da_DK[0]: Gekündigt <span class="count">(%s)</span>
da_DK[1]: Gekündigte <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: count, 2: count
en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
da_DK[0]: Bekræftet <span class="count">(%s)</span>
da_DK[1]: Bekræftede <span class="count">(%s)</span>

en: Disconnect
da_DK: Afbryd forbindelse

en: Enable logging
da_DK: Aktivér logging

en: Settings saved.
da_DK: Indstillinger gemt.

en: Bookings
da_DK: Bookinger

en: Previous
da_DK: Tidligere

en: Close
da_DK: Luk

en: Date
da_DK: Dato

en: Unique identifier for the resource.
da_DK: Unik identifikation for ressourcen.

en: Attachment
da_DK: Vedhæftning

en: Message
da_DK: Besked

en: Email subject
da_DK: E-mail emne

en: Subject
da_DK: Emne

en: Next
da_DK: Næste

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

en: Title
da_DK: Titel

en: Settings saved
da_DK: Indstillinger gemt

en: Day
da_DK: Dag

en: Month
da_DK: Måned

en: Schedule
da_DK: Planlæg

en: Today
da_DK: Heute

en: Label
da_DK: Etiket

en: Type
da_DK: Art

en: Remove
da_DK: Fjern

en: Description
da_DK: Beskrivelse

en: Click to toggle
da_DK: Klik for t&#230;nd/sluk

en: Unlink
da_DK: Fjern link

en: Day(s)
da_DK: Dag(e)

en: Week(s)
da_DK: Uge(r)

en: Month(s)
da_DK: Måned(er)

en: Yes
da_DK: Ja

en: No
da_DK: Nej

en: to
da_DK: til

en: Sunday
da_DK: søndag

en: Saturday
da_DK: lørdag

en: Friday
da_DK: fredag

en: Thursday
da_DK: torsdag

en: Wednesday
da_DK: onsdag

en: Tuesday
da_DK: tirsdag

en: Monday
da_DK: mandag

en: December
da_DK: december

en: November
da_DK: november

en: October
da_DK: oktober

en: September
da_DK: september

en: August
da_DK: august

en: July
da_DK: juli

en: June
da_DK: juni

en: May
da_DK: maj

en: April
da_DK: april

en: March
da_DK: marts

en: February
da_DK: februar

en: January
da_DK: januar

en: Move to trash
da_DK: Flyt til skraldespand

en: Qty
da_DK: Stk

en: Pricing
da_DK: Prissætning

en: Cost
da_DK: Omkostning

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: Calendar
da_DK: Kalender

en: End date:
da_DK: Slutdato:

en: Start date:
da_DK: Startdato:

en: Guest
da_DK: Gæst

en: Customer:
da_DK: Kunde:

en: h
da_DK: t

en: Date created:
da_DK: Dato oprettet:

en: General details
da_DK: Generelle detaljer

en: Phone:
da_DK: Telefon:

en: No billing address set.
da_DK: Der er ikke angivet en faktureringsadresse.

en: Address:
da_DK: Adresse:

en: Name:
da_DK: Navn:

en: Customer details
da_DK: Kundeoplysninger

en: Confirm
da_DK: Bekræft

en: View
da_DK: Ansicht

en: End Date
da_DK: Slut dato

en: Start Date
da_DK: Start dato

en: Order
da_DK: Rækkefølge

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
da_DK: Du har ikke tilstr&#230;kkelige rettigheder til at se denne side.

en: Customer
da_DK: Kunde

en: View details
da_DK: Vis detaljer

en: days
da_DK: dage

en: hours
da_DK: timer

en: minutes
da_DK: minutter

en: Custom field deleted.
da_DK: Felt slettet.

en: Custom field updated.
da_DK: Eget felt opdateret

en: Availability
da_DK: Tilgængelighed

en: Clear
da_DK: Ryd

en: Priority
da_DK: Prioriteret

en: Edit
da_DK: Rediger

en: Actions
da_DK: Handlinger
